با موبایل عکسrlm;های متحرک روی کفش خود بگذارید

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای ست کردن لباس های خود، چندین جفت کفش در رنگ ها و طرح های مختلف دارید، بدانید خبر خوبی در راه است و شاید در آینده نه چندان دور دیگر لازم نباشد برای خرید کفش های گوناگون، پول زیادی هزینه کنید. دیوید کوئلهو کتانی هایی تولید نموده که ShiftWear نام دارند.

اختراعات جدید,کفش ShiftWear,ویژگی های کفش شیفت ور

کتانیshiftwear را می توانید در ماشین لباسشویی بشویید

شیفت ور (shiftwear) کفش کتانی مجهز به لایهrlm; ای از جوهر الکترونیکی/ E-ink است که می rlm;توان تصاویر دلخواه متحرکی را روی آن نقش rlm;بست. نمایشگر تعبیه rlm;شده روی کتانی shiftwear بهrlm; صورت رنگی ساختهrlm; شده و از طریق اپلیکیشنی مخصوص، به موبایل متصل شده و کاربر می تواند عکس موردنظر را پس از انتخاب، روی کتانی shiftwear از روی موبایل ست کند. یک باتری مخصوص نیز در کتانی نصبrlm; شده و میrlm;تواند به مدت 30 روز تصویر موردنظر را روی کتانی نمایش دهد، البته اگر تصویر متحرک و رنگی باشد، عمر باتری زودتر تمام میrlm;شود.

کفش کتانی,کفش ShiftWear,ویژگی های کفش شیفت ور

کفش کتانی ShiftWear

قرار است در نسخه بعدی شارژ بیrlm;سیم با روش Walk-N-Chareg انجام شود تا کاربر بتواند حین حرکت باتری را بهrlm; طور خودکار شارژ کند. اپلیکیشن تعریف rlm;شده با سیستم rlm;عامل آی او اس، ویندوز و اندروید و با هر نوع موبایل و تبلتی کار میrlm;کند و تصاویری که قرار است روی کتانی درج شود، به rlm;صورت فایل به rlm;روز رسانی از طریق اپلیکیشن آپدیت میrlm;شود. حداقل قیمت تعیین rlm;شده برای کتانی شیفت ور 150 دلار است.

منبع:

https://www.beytoote.com/computer/ekhtera/shoes3-change2-color.html

چالش‌های بازاریابی اینترنتی

نسل بعدی فناوری شارژ سریع ریل می SUPERDART نام دارد

تصاویر جدید گوگل پیکسل 4a جزئیات غیرمننتظره‌ای را فاش می‌کند

کتانی ,rlm ,روی ,کفش ,shiftwear ,های ,روی کتانی ,rlm شده ,کتانی shiftwear ,شده و ,قرار است

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

farshadniazmand1976 eataddepur talim-tarbiyat bartartech smoke013 lcomibingi blockchainirc rafihamgo shanar66 diji-job