اکثر قوای فروش تمایل بسیاری به پیدا کردن بهترین موعد برای تماس تلفنی با مشتری دارند. به جای چشمداشت برای یک اتفاق مناسب، پژوهش در باره خریدار و برپایی یک پیام منحصرا برای آن خریدار، فقط کافیست بدانند که بهترین روز و زمان برای برقراری تماس چیست. اغواکننده و جذاب به عقیده می رسد، اما متاسفانه درستی ندارد.

متاسفانه برای فروشندگانی که با روش های سنتی و کهن شغل می کنند، این روش سایر پاسخگو نیست. بر اساس مطالعه ای از مرکز پژوهشی کِلر در دانشگاه بیلور، فقط ۱٪ از تماس های بازاریابی در پایان به ملاقات و مذاکره فروش منجر می شود.

نتیجه ای که می نا گرفت، این است که ldquo;بهترین موعد برای تماس تلفنی با مشتریrdquo; هستی ندارد. ولی این نتیجه برای تماس های فروش متفاوت است.زمان مناسب در فروش حضوری یا تلفنی چیست ؟ اگر به عنوان یک نیروی فروش، آنچه که باید را آموخته و یک مشتری خفته خوب را معرفی کرده باشید، گزینش موعد تماس تلفنی با مشتری احتمالی می تواند نتیجه را با رعایت نکات مذاکرات تلفنی فروش، از ldquo;لطفا پیغام بگذاریدrdquo; به یک جلسه حضوری با او تغییر دهد.

شش توصیه برای گزینش بهترین موعد تماس تلفنی با مشتری ها:

فهرست محتوا

بهترین روزهای هفته برای تماس تلفنی با مشتری
بهترین زمان در صبح برای تماس تلفنی با مشتری
بدترین موعد تماس تلفنی با مشتری در روز
بهترین موعد پاسخگویی
پشتکار همیشه نتیجه تقسیم است
موثرترین راهکار تماس تند است
دیگر پیشنهادات سردبیر:
بهترین روزهای هفته برای تماس تلفنی با مشتری
روزهای میان هفته، دوشنبه لغایت چهارشنبه (در حقیقیت، لغایت یک روز باقیمانده به آغاز تعطیلی پایان هفته)، بهترین ایام برای تماس با مشتریان است. این نکته چندان غافلگیرکننده نیست. طبیعتا، در روز پایانی هفته همه بر تعطیلی قبل رو تمرکز داشته، و علاقه ی چندانی به برقراری ارتباط جدید آن هم با یک نیروی فروش ندارند.

چالش‌های بازاریابی اینترنتی

نسل بعدی فناوری شارژ سریع ریل می SUPERDART نام دارد

تصاویر جدید گوگل پیکسل 4a جزئیات غیرمننتظره‌ای را فاش می‌کند

تلفنی ,یک ,مشتری ,موعد ,زمان ,نتیجه ,تلفنی با ,تماس تلفنی ,برای تماس ,با مشتری ,بهترین موعد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

music1357 dragmontaiprop saftysign digio chabahar-kala-zoomit avfc liatorturidd 3sot-web tifaleta hybridpipesgood