چراغ هوشمند سونی وقتی وارد اتاق می شوید تلویزیون را برایتان روشن می کند!
شرکت سونی یک چراغ هوشمند را معرفی کرده که قادر به انجام کارهای شگفت آوریست. این چراغ چندمنظوره نور خود را با استفاده از فناوری LED توشیبا تامین می کند که می تواند یک طیف کامل از نور را با توجه به حالت های مختلف شما منتشر کند. این چراغ هوشمند هنگامی که به گوشی هوشمند شما یا سایر دستگاه های متصل به وای فای، اتصال پیدا می کند، می توانید آن را از راه دور فعال کنید و یا مانند سایر لامپ های هوشمند به آن برنامه زمانبندی روشن شدن بدهید.

اما این تازه آغاز کار است و می توان گفت انتشار نور تنها کاری جزئی از این چراغ هوشمند است و این محصول به انواع سنسورهای حرکتی، نور، دما و رطوبت مجهز شده و از یک درگاه کارت حافظه به همراه کنترل از راه دور مادون قرمز، بلندگو و میکروفون برخوردار است که همانطور که گفتیم انتشار نور را به قابلیتی جزئی از این محصول تبدیل می کند.

با این امکانات و قابلیت ها این گوشی هوشمند می تواند هنگام حضور شما در اتاق به صورت خودکار تلویزیون یا سیستم تهویه هوا را روشن کند و حتی شما را اتاق به اتاق دنبال کند، نور لازم را تامین کرده و تجهیزاتی مانند ترموستات حرارتی را فعال کند، موزیک پخش کند و در عین حال به عنوان یک سیستم هشداردهنده امنیتی حرکات انجام شده در محیط را زیر نظر داشته و پیام ها را ضبط و مخابره کند.

تمام این قابلیت ها را می توانید با استفاده از اپلیکیشن این چراغ هوشمند تنظیم نمائید و این چراغ را به قلب خانه هوشمندتان تبدیل نمائید. نکته بزرگ اینکه این محصول شرکت سونی در نیمه اول سال جاری میلادی تنها در ژاپن عرضه خواهد شد و شاید با موفقیت آمیز بودن این محصول از نظر تجاری، سونی به فکر عرضه آن در سایر بازارهای جهانی بیفتد.
منبع:

https://www.beytoote.com/computer/ekhtera/smart3-tv2-clearer.html

چالش‌های بازاریابی اینترنتی

نسل بعدی فناوری شارژ سریع ریل می SUPERDART نام دارد

تصاویر جدید گوگل پیکسل 4a جزئیات غیرمننتظره‌ای را فاش می‌کند

هوشمند ,چراغ ,کند ,نور ,یک ,محصول ,این چراغ ,چراغ هوشمند ,این محصول ,می کند ,گوشی هوشمند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

zanashoi2020 brucrapercpor ronia30 ava11 lagosutni pipingology yaemam-mahdi-1390 lindsnoridtal smoke015 ranginkamanhf