کارت ویزیت مجهز به حسگر شمارش ضربان قلب برای پزشکان آینده
حسگر شمارش ضربان قلب چند سالی هست که با افزایش نگرانی مردم از سلامتی خود به گوشی های هوشمند آمده اما حالا یک شرکت خلاق کارت ویزیت هایی با این حسگر ساخته است که شاید برای پزشکان آینده ایده آل باشد.

کارت ویزیت های در اشکال و طرح های متنوع فراوان هستند اما چیزی مثل این مسلماً می تواند توجه هر فردی را جلب کند. شرکت MobilECG همان طور که از نامش پیداست متخصص ابزار و وسایل شمارش ضربان قلب بوده و به این ترتیب شاید بهترین کارت ویزیت را برای خودش ساخته است. البته این شرکت تأکید دارد که با وجود واقعی بودن حسگر کارت نباید از نتایج آن به عنوان نتیجه ای دقیق و پزشکی استفاده کرد.


در پاسخ به نگرانی و توجه بسیاری افراد درباره این کارت ویزیت هوشمند باید گفت: این electrocardiograph سیگنال واقعی ضربان قلب کاربر را بین دستان او اندازه می گیرد. با وجود این که نمی توان از نتیجه آن به عنوان نتیجه یک معاینه پزشکی استفاده کرد، اما کارت به وضوح امواج P، Q، R، S و T سیگنال ECG قلب را اندازه گیری می کند.


خوشبختانه این شرکت سورس کد کارت ویزیت خود را به همراه تصاویر شماتیک آن در github قرار داده تا اگر شما هم پزشک یا تولیدکننده تجهیزات پزشکی هستید بتوانید چنین کارت ویزیتی را تولید کنید. درست است که هزینه ساخت هر کارت ویزیت بسیار بیشتر از کارت های معمولی خواهد بود اما مسلّماً تأثیر آن در ذهن مخاطبین شما نیز چندبرابر خواهد شد.

منبع:

https://www.beytoote.com/computer/ekhtera/card3-counting2-heart.html

چالش‌های بازاریابی اینترنتی

نسل بعدی فناوری شارژ سریع ریل می SUPERDART نام دارد

تصاویر جدید گوگل پیکسل 4a جزئیات غیرمننتظره‌ای را فاش می‌کند

کارت ,ویزیت ,قلب ,ضربان ,شرکت ,شمارش ,کارت ویزیت ,ضربان قلب ,شمارش ضربان ,که با ,است که ,حسگر شمارش ضربان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

iqtest12 sunvatico tranogzeabni roupcogerli shora-d pichaksplus madreseshad deadmabarra employmentexams samarmoring