پارچ هوشمندی که خودش سفارش فیلتر تصفیه می دهد
آمازون با همکاری شرکت آلمانی بریتا که تجهیزات تصفیه آب عرضه می کند پارچی هوشمند برای یادآوری خودکار زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب ساخته است.

پارچ هوشمند، این محصول 45 دلاری که قابل اتصال به شبکه های وای - فای است دارای امکانات و حسگرهایی به منظور نظارت بر میزان آب عبور کرده از فیلترهای تصفیه کننده است و زمانی که عمر فیلترها در آستانه پایان باشد - یعنی پس از مصرف حدود 151 لیتر آب- فیلتر جدیدی از طریق سایت آمازون به طور خودکار سفارش داده شده و برای مصرف کننده ارسال می شود.

هدف از این کار تضمین این مساله است که افراد آبی تمیز و پاکیزه مصرف می کنند و به علت فراموشی و مشغله های مختلف زمان تعویض فیلتر تصفیه آب را از یاد نمی برند. عرضه محصولاتی از این دست نشانه ای از همه گیر شدن تدریجی محصولات مبتنی بر اینترنت اشیا است.

در عصر اینترنت اشیا بسیاری از لوازم خانگی مورد استفاده انسان ها به اینترنت متصل هستند و اطلاعات مربوط به نحوه استفاده مصرف کنندگان را برای شرکت های سازنده محصول ارسال می کنند. به عنوان مثال می توان به یخچال های هوشمندی اشاره کرد که کاربران خود را در زمان خرید از کمبود اقلام مختلف در درون یخچال مطلع کرده یا حتی می توانند به طور خودکار سفارش خرید بدهند.

منبع:

https://www.beytoote.com/computer/ekhtera/smart3-pitcher2-came.html

چالش‌های بازاریابی اینترنتی

نسل بعدی فناوری شارژ سریع ریل می SUPERDART نام دارد

تصاویر جدید گوگل پیکسل 4a جزئیات غیرمننتظره‌ای را فاش می‌کند

تصفیه ,آب ,خودکار ,فیلتر ,مصرف ,سفارش ,فیلتر تصفیه ,تصفیه آب ,خودکار سفارش ,به طور ,طور خودکار ,سفارش فیلتر تصفیه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

matinme feedtiburdio sarallah1389 alcortafi gyrusclinic skelmaxrali salaamat164 shafadarmann home-appliance-news hoseynbusiness001